Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Sipariş verdiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından Evimonda.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail'i ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.

Ürünler sipariş üzerine müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri hariç, saat 15:00'den önce alınan siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde Yurtiçi kargo tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup gerekli bilgiyi Yurtiçi kargo sitesinden öğrenebilirsiniz.

Siparişinizin durumunu Evimonda.com ana sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sorgulayabilirsiniz.

Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda Evimonda.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir

Ürünlerinizi kargo aracılığıyla teslim alırken teslimatta kargo görevlileri gitmeden ürün kontrolü yapmanız ve kırık parça varsa tutanak tutturmanız gerekmektedir. Bu tutanakla kırık parçalarınızı ücretsiz temin edebilirsiniz. Aksi halde talep ettiğiniz kırık parçalar tarafınıza fatura edilerek temin edilecektir.

Evimonda.com