Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Sayın Müşterimiz,

Evimonda.com'da üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken kişisel bilgileriniz korumamız altına alınmaktadır. 

Evimonda.com'dan yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Evimonda.com tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. Evimonda.com'a kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Diğer alanları doldurmadan da sitemize kayıt olabilirsiniz.

Evimonda.com’da yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 
Evimonda.com'da dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemi olan ve alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Global Sign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişinize devam edebilmektesiniz. Kartla ilgili hiçbir bilgi evimonda tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Evimonda.com